KONST / Litografier / Grafiskt blad 9223175
*
nr 922 3175
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Grafiskt blad, Bengt Lindström (1925-2008), Sign i tryck, bladets mått: 31 x 21
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Följerätt
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 3 november 2014
kl 19:08:50
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/11 18:46:40
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Bengt Lindström
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Läs mer om Bengt Lindström
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bengt lindström grafiskt blad litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6198 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 19:01
*
Bengt Lindström
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Läs mer om Bengt Lindström
nr 922 3175
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Grafiskt blad, Bengt Lindström (1925-2008), Sign i tryck, bladets mått: 31 x 21
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 400 kr |
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 3 november 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
1/11 18:46:40 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Bengt Lindström
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk mÃ¥lare och tecknare.Läs mer om Bengt Lindström
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bengt lindström grafiskt blad litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6198 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 19:01